درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی کابل افشان پارسیان در سال 1393 با هدف تولید کابل های جوش ، برق و کنترل ( گرد و تخت ) با عایق و روکش لاستیک جهت استفاده در محیطهای با شرایط سخت و خاص در شهرستان زواره استان اصفهان در زمینی به مساحت 20000 متر مربع تاسیس گردید که دارای سالن تولید و تاسیسات به میزان 2400 متر مربع می باشد . ماشین آلات خریداری شده ساخت شرکت BANDRA ایتالیا بوده که دارای پیشرفته ترین سیستم های کنترل کیفیت جهت تولید بهتر و برتر محصول می باشد .

آزمایشگاه شرکت واقع در محل کارخانه دارای جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاههای تست کابل لاستیکی از قبیل : تست مقاومت عایقی ، تست مقاومت الکتریکی ، OVEN جهت تست کهنگی ، OVEN جهت تست گرمایی ،‌ دستگاه اندازه گیری ازدیاد طول کابل تا پارگی ، دستگاه اندازه گیری استقامت کششی و ... می باشد .

مواد اولیه عایق از شرکت VIGAR اسپانیا و مواد اولیه روکش از بهترین و مرغوبترین مواد موجود تهیه می گردد . درحال حاضر این واحد تولیدی توانسته است تا سی تن انواع کابل توزیع ( LV  ) و جوش در ماه مطابق با استانداردهای VDE0282 , VDE0250 , IEC60245 , IEC60502 تولید نموده و پاسخگوی سطح وسیعی از نیاز بازار باشد .